Gmina sprzedaje działki

Samorządowcy zagrali z druhami OSP Tropiszów

W upalne niedzielne popołudnie w dniu 5.07.2015 r. Zarząd OSP Tropiszów zaprosił "samorządowców" z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce na towarzyski mecz piłkarski z okazji oddania do użytkowania boiska sportowego. W założeniach mecz miał być "zabawą" ale na boisku było dużo walki i zaangażowania. Gospodarze nie wykazali się goźcinnoźcią i pokonali samorządowców 5:2.
W tym dniu goźcił w Tropiszowie honorowy członek OSP Pan poseł Ireneusz Raź. Dzięki staraniom Pana posła jednostka doposażona została w sprzęt ratownictwa drogowego tj. zestaw hydrauliczny HOLMATRO. Przypominamy, że to kolejna pomoc dla Tropiszowa (wczeźniej jednostka otrzymała pompę i źredni samochód gaźniczy). W dowód wdzięcznoźci Zarząd jednostki na czele z prezesem Stanisławem Wilkoszem złożył Panu posłowi serdecznie podziękowania przekazując model pożarniczego samochodu bojowego.
Dalsze godziny wspólnego spotkania samorządowców, druhów OSP i pań z KGW przebiegały w miłej, serdecznej i towarzyskiej atmosferze. Gratulujemy strażakom dobrej organizacji imprezy.Powrót

Odwiedziło nas już: + Online: +