Gmina sprzedaje działki

Szanowni rodzice, drodzy nauczyciele, kochani uczniowie, pierwszoklasiści!


Wracacie dziś do szkoły, witają Was te same sale, korytarze, które opuszczaliśmy dwa miesiące temu. Wtedy ze świadectwami w ręku, z radością rozpoczynaliśmy wakacje. Czas jednak biegnie nieubłaganie i oto stoimy dziś u progu nowego roku szkolnego 2015/2016. Wszystkie nasze szkoły są świetnie przygotowane na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Jest to rok szkolny od którego wszystkie 6-latki będą chodzić już do szkoły jako pierwszoklasiści. Na pewno nauczyciele i pracownicy szkół zrobią wszystko aby czuli się oni w nowym miejscu bezpiecznie. Liczymy także na to że starsze roczniki szkolne przyjmą ich ciepło i serdecznie.
Życzymy wam dużo sukcesów, radości i uśmiechu, na co dzień. Oby nasze szkoły były dla Was drugim domem, w którym spotkacie miłych kolegów i koleżanki oraz wspaniałych nauczycieli. Jesteśmy przekonani, że będzie ambitnie pracować każdego dnia aby osiągnąć swój sukces oraz sukces klasy do której chodzicie.
Drodzy Rodzice! Bez waszego udziału wysiłki szkoły i samorządu nie miałyby najmniejszego sensu. We współczesnej szkole rola rodziców jest ogromna, wasza pomoc niezbędna. Dlatego życzymy wam radości i dumy z waszych dzieci, żywimy też nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosą oczekiwane efekty, że wspólnie będziemy tworzyli wymarzoną szkołę.
Szanowni pedagodzy! Przed Wami kolejny rok szkolny, kolejne obowiązki i zadania. Życzę Wam dużo satysfakcji, zdobywania stopni awansu zawodowego, doskonalenia warsztatu pracy, życzę, aby misja Waszej szkoły wypełniała się i czyniła Was ludźmi spełnionymi zawodowo.


Powrót
Odwiedziło nas już: + Online: +