Gmina sprzedaje działki

Meczem uczczono Święto Niepodległości


11 listopada 2014 r. o godzinie 13.00 na stadionie Wiejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Igołomi po raz jedenasty rozegrany został mecz dla uczczenia Święta Niepodległości między drużynami Samorządowców z Gminy Igołomia - Wawrzeńczyce a reprezentacją oldbojów Klubu Sportowego "Wiarusy" Igołomia. Drużyna samorządowców wzmocniona była przez Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupę ale mimo to mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla oldbojów "Wiarusów".
Po meczu w siedzibie klubu "Wiarusów" spotkali się reprezentanci obu drużyn, sponsorzy i sympatycy. Wójt Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce Józef Rysak na ręce Prezesa Zarządu Klubu Sportowego "Wiarusy" Igołomia Pawła Żabickiego złożył dyplom - podziękowania i okolicznościową statuetkę za współpracę w kadencji 2010-2014.
W podziękowaniach czytamy:
W imieniu Samorządu Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce w związku z zakończeniem VI kadencji 2010 - 2014 składam wyrazu uznania i serdeczne podziękowania za zaangażowanie w życie sportowe, krzewienie kultury fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży oraz mieszkańców gminy.
Na kolejne lata działalności życzę wielu sukcesów, realizacji ambitnych zamierzeń oraz wszystkiego co najlepsze w życiu zawodowym i osobistym.


Z okazji imienin Honorowy Prezes K.S. "Wiarusy" Igołomia Witold Więk odebrał życzenia od Prezesa Klubu i Urzędu Gminy.



Powrót

Odwiedziło nas już: + Online: +