Gmina sprzedaje działki

Cracovia na treningu żaków i orlików


W dniu 02.10.2014 na zaproszenie zarządu KS Wiarusy Igołomia a szczególnie dzięki pomocy Urszuli Żabickiej na trening żaków i orlików przyjechała... Cracovia!
Pani Magda z działu marketingu MKS Cracovia przywiozła na trening trenera Marcina Kępe obecnego Prezesa Akademii Mistrzów Cracovii oraz zawodników pierwszej drużyny Cracovii którzy między innymi w ostatnią niedziele grali mecz derbowy, czyli Mateusz Cetnarski i Luis Carlos Deleu, bardziej znany jako po prostu DELEU.
Trenerzy, bo w taką rolę wcieli się dzisiaj Luis i Mateusz oraz oczywiście Marcin poprowadzili trening naszych dwóch drużyn pokazując im przy tym wiele sztuczek i dobrej zabawy. Świetnie zorganizowany trening sprawił że nikt nie mógł się ani przez chwilę nudzić. Grupa podzielona została na trzy mniejsze grupy i każdy z trenerów prowadził przez chwilę trening z każdą z grup po kolei.
Na koniec rozegrany został mecz w którym trenerzy wraz z Erykiem Łuczywo rywalizowali przeciw całej drużynie. W całym meczu padł remis Trening był przeprowadzony w bardzo miłej i przede wszystkim wesołej atmosferze, ale przede wszystkim na wysokim zaangażowaniu pracowali chłopcy, którzy chcieli pokazać się z dobrej strony przed naszymi gośćmi.
Po treningu Mateusz i Luis Deleu rozdawali autografy oraz pozowali do wspólnych zdjęć. Pani Magda zaprosiła zarząd i wszystkie nasze drużyny na najbliższy mecz Cracovii na swoim stadionie, czyli 17.10.2014 z Ruchem Chorzów. Tak więc oprócz samego treningu chłopcy będą mogli jeszcze pojechać na mecz Cracovii gdzie poczują atmosferę Polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Czy po tym treningu wypali nam coś jeszcze dodatkowego? Czas pokaże, liczymy na o wiele więcej...
Dziękujemy MKS Cracovii za przybycie na nasz trening, gdzie chłopcy z bliska mogli zobaczyć zawodników ekstraklasy, potrenować i przede zagrać przeciwko tak znanym piłkarzom.
Z całego treningu zamieszczona została obszerna fotorelacja na naszym profilu facebook'owym oraz cały trening kamerował Mateusz Cetnarski kamerą znaną nam z popularnych programów Canal+.
Wkrótce swoją relacje z treningu na swojej stronie internetowej opublikuje MKS Cracovia.

Obszerna Fotorelacja


Powrót

Odwiedziło nas już: + Online: +