Gmina sprzedaje działki

Spotkanie Wójta Gminy z hodowcami gołębi pocztowych


W dniu 24.10.2014 r. Wójt Gminy Józef Rysak spotkał z członkami Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych, Oddział Wawrzeńczyce - Niepołomice, Sekcja Wawrzeńczyce. Spotkanie było okazją do wręczenia pucharów dla hodowcom, których gołębie osiągnęły najlepsze wyniki w zawodach "Lot Hanover 2014" Puchary zostały ufundowane przez Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce. Najlepszy wynik osiągnął Prezes Zarządu Jerzy Latała, któremu Wójt przekazał również list gratulacyjny dla wszystkich hodowców gołębi pocztowych:

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje dla hodowców gołębi z terenu Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce za Ich wytrwałość i cierpliwość w realizacji pasji, za zafascynowanie tą maleńką cząstką przyrody jaką jest gołąb pocztowy.
Dziękuję za Waszą działalność, która ma również charakter edukacyjny związany z kształtowaniem właściwej postawy wobec przyrody.
Życzę dalszej satysfakcji w realizacji swojego hobby, które jest dla Was źródłem radości.
Na kolejne lata działalności życzę wielu sukcesów, spełnienia planów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobisty.


Po wręczeniu pucharów, hodowcy długo dyskutowali wspominając miniony sezon, który dla jednych był udany, a dla drugich trudny i nie spełnił ich oczekiwań. Jednak wszyscy zgodnie wybiegali z nadzieją w przyszłość snując plany co do sposobu prowadzenia hodowli, organizowania treningów dla swoich skrzydlatych sportowców, z nadzieją na jak największe sukcesy w 2015 roku.Powrót
Odwiedziło nas już: + Online: +