Gmina sprzedaje działki

Spotkania opłatkowe 2011 r.


Szanowne Panie, Szanowni Panowie, Drodzy mieszkańcy
Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas miły, świąteczny - to równocześnie czas do refleksji, czas do uświadomienia sobie jak szybko mija rok za rokiem, w jak szybko upływa nasze życie. To czas na podsumowanie mijającego roku, to czas na wewnętrzny rachunek wobec siebie.

Zapewne mijający 2011 r. dla wielu z Państwa w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym był rokiem dobrym, pomyślnym ale zapewne dla wielu był rokiem trudnym, rokiem problemów, a może nawet kłopotów.

Każdy z nas ma nadzieję i liczy, że nadchodzący Nowy Rok będzie lepszy. Miejmy nadzieję, że kryzys gospodarczy Europy i dla naszego kraju nie będzie aż tak dotkliwy, zdecydowanie nie wpłynie na recesję gospodarczą, a jednocześnie nie przełoży się negatywnie na sytuację ekonomiczno-finansową naszych rodzin, naszej gminy i założone plany w pełni zrealizujemy.

W mojej ocenie dla gminy mijający rok był dobry. Założone plany inwestycyjne zostały wykonane, a inne zgodnie z harmonogramem udało się rozpocząć. Zakończone inwestycje, które były dofinansowane z zewnątrz (ze środków U.E. i funduszy krajowych) zostały rozliczone, a wnioski na nowe inwestycje i remonty przyszłym roku i 2013 zostały pozytywnie ocenione i otrzymały dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Drodzy Państwo !
Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas radości , życzliwości i przebaczenia. Niech tajemnica Betlejemskiego żłóbka napawa nas nadzieją na Nowy Rok.

Na te wyjątkowe dni, życzę Państwu aby radosny czas Bożego Narodzenia był dla Was i Waszych najbliższych źródłem spokoju i refleksji w rodzinnym gronie. Życzę aby te Święta spędziliście w miłej i rodzinnej atmosferze, aby był to czas wypoczynku i czas zapomnienia o codziennych problemach i kłopotach. Niech w tym wyjątkowym okresie w Waszych domach, w Waszych rodzinach panuje miłość i serdeczność.

Niech czas świąt Narodzenia Pana doda Państwu nowych sił i energii na 2012 rok. Niech Wasza praca, wasz wysiłek przekłada się na lepszą sytuację materialną Waszych rodzin a każdy dzień Nowego Roku przynosi jak najwięcej radości.
Józef Rysak


Powrót
Odwiedziło nas już: + Online: +