Gmina sprzedaje działki

Wyniki Wyborów do Rady Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce

Okreg wyborczy nr 1 Igołomia
MORAŃSKA-KURA Helena Lidia
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3
94
KIJEWSKA Dominika Józefa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
33
SKOCZ Jan Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
91



Okreg wyborczy nr 2 Igołomia
WESOŁOWSKA Jadwiga Antonina
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
70
STAWINOGA Zuzanna Kazimiera
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
120


Okreg wyborczy nr 3 Zofipole
CHMIELA Jolanta Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
84
WIĘK Witold
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
66
PALUCH Ewa Zenona
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Alternatywa, Lista nr 17
27

Okreg wyborczy nr 4 Tropiszów
KLAMRA Barbara Joanna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
63
WILKOSZ Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
75


Okreg wyborczy nr 5 Tropiszów
GAS Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
65
SZELA Henryk
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
63


Okreg wyborczy nr 7 Pobiednik Wielki
SENDOR Wiesława Danuta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
56
DZIĘGA Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
90


Okreg wyborczy nr 8 Pobiednik Mały, KoŸlica
MATWIJÓW-MITUś Małgorzata Teresa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3
16
PALUCH Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
69
TACIK Tadeusz Julian
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
67
MIGDAŁ Tomasz Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Alternatywa, Lista nr 17
43


Okreg wyborczy nr 9 Wawrzeńczyce I
LASKA Roman Stefan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
59
CHMIELA Anna Agnieszka
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
121


Okreg wyborczy nr 10 Wawrzeńczyce I
CETNARSKA Barbara Halina
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
15
KASPRZYK Edward Franciszek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
110
GRUSZCZAK Karolina Monika
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Twoja Wieś, Lista nr 18
102


Okreg wyborczy nr 11 Wawrzeńczyce II
LATAŁA Edgar Dariusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
99
WÓJCIK Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
64
BARTKIEWICZ Hanna Irena
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Twoja Wieś, Lista nr 18
82


Okreg wyborczy nr 13 Dobranowice
KACZMARCZYK Magdalena Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3
21
JASONEK Łukasz Leszek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
107
FLESIŃSKI Wacław Franciszek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
22


Okreg wyborczy nr 14 Rudno Górne
MATJAS Przemysław Michał
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
98
RYBAK Edyta Seweryna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
54


Okreg wyborczy nr 15 Stręgoborzyce, Żydów
SIEJA Wiesława Natalia
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3
109
GIEMZA Zbigniew Paweł
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa PK, Lista nr 15
68
ZAJąC Zbigniew Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Podkrakowskie, Lista nr 16
51


Radni Gminy Igołomia - Wawrzeńczyce - kadencja 2014-2018

Okręg nr 1 - Igołomia

MORAŃSKA-KURA Helena Lidia
Okręg nr 2 - Igołomia

STAWINOGA Zuzanna Kazimiera
Okręg nr 3 - Zofipole

CHMIELA Jolanta Maria
Okręg nr 4 - Tropiszów

WILKOSZ Stanisław
Okręg nr 5 - Tropiszów

GAS Stanisław
Okręg nr 6 - Odwiśle

Nawrot Stefan
Okręg nr 7 - Pobiednik Wielki

DZIĘGA Piotr
Okręg nr 8 - Pobiednik Mały, KoŸlica

PALUCH Piotr
Okręg nr 9 - Wawrzeńczyce I

CHMIELA Anna Agnieszka
Okręg nr 10 - Wawrzeńczyce I

KASPRZYK Edward Franciszek
Okręg nr 11 - Wawrzeńczyce II

LATAŁA Edgar Dariusz
Okręg nr 12 - Złotniki

Krystyna Kwiatek
Okręg nr 13 - Dobranowice

JASONEK Łukasz Leszek
Okręg nr 14 - Rudno Górne

MATJAS Przemysław Michał
Okręg nr 15 - Stręgoborzyce, Żydów

SIEJA Wiesława Natalia


Powrót
Odwiedziło nas już: + Online: +