Gmina sprzedaje działki

Wielki sukces Wiarusów


W dniu 13-14.12.2014r. na sali w Proszowicach Akademia Nowa Proszowianka zorganizowała II turniej zimowy w dwóch kategoriach wiekowych, Orliki oraz Żaki.
Wiarusy zgłosiły obie drużyny do rywalizacji. W sobotę rozgrywany był turniej Orlików.
Nasza drużyna po awansie z grupy, w półfinale pokonała 4-0 Akademię Nowa Proszowianka, by następnie w finale pokonać 2-0 Szkółkę piłkarską "Grzegórzki GO"!
Nagrodę indywidualną otrzymał Karol Paluch, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.
Następnego dnia do rywalizacji przystąpiły Żaki. W tej kategorii Wiarusy radziły sobie równie dobrze. Podobnie jak Orliki, w półfinale przyszło się nam zamierzyć z Akadmią Nowa Proszowianka z którą wygraliśmy 2-0 awansując do finału. W finale niestety Wiarusy przegrały z Krakusem Nowa Huta 2-0, ale II miejsce Żaków jest bardzo dobrym wynikiem.
Co więcej, najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Kamil Chmielek z Wiarusów.
W ciągu jednego weekendu Wiarusy awansowały do dwóch finałów w dwóch turniejach rozgrywanych w Proszowicach. To bardzo duży sukces naszych drużyn, klubu i przede wszystkim trenera Radosława Nowaka któremu serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że ciężka praca jaką wykonują na treningach chłopcy i ich zapał przynosi efekty, a najpiękniejsze tego dnia były szeroko uśmiechnięte twarze naszych zawodników.
Jeszcze tej zimy Orliki i Żaki rozegrają przynajmniej jeden turniej i prawdopodobnie w lutym obie drużyny pojadą na obóz zimowy wspólnie z "Akademią Mistrzów Cracovia" dzięki podpisanej umowie o współpracy.
Korzystając z okazji, informujemy, iż Wiarusy prowadzą obecnie nabór do swoich drużyn młodzieżowych.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z Prezesem Pawłem Żabicki tel. 600 000 444 lub po prostu o przyjście na trening drużyny.Powrót

Odwiedziło nas już: + Online: +