Gmina sprzedaje działki

Zawody w strzelaniu sportowym o Puchar Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.


W dniu 3 czerwca 2012 roku na strzelnicy LOK w Pogwizdowie koło Bochni odbył się I Gminny Turniej w strzelaniu sportowym o Puchar Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce. Zawody zostały zorganizowane przez Gminne Koło LOK. W konkursie wzięło udział 26 zawodników reprezentujących różne środowiska zawodowe, takie jak: rolnicy, strażacy myśliwi, pracownicy oświaty, policjanci, lekarze, uczniowie szkół ponad gimnazjalnych, młodzież. Zawody sędziował sędzia główny Pan Krzysztof Kowalski z Małopolskiego LOK.
Wyniki konkursu:
I miejsce - i Puchar Wójta Gminy zdobyła - Izabela Waszkiewicz ze Złotnik- uzyskując 65 pkt
II miejsce - Sławomir Solarz z Wawrzeńczyc przedstawiciel Koła Łowieckiego "Sarenka" z Wawrzeńczyc - uzyskując 64 pkt
III miejsce - Dawid Skalski z Wawrzeńczyc - uzyskując 56 pkt
Na uwagę zasługuje udział w zawodach poza konkursem Kingi Rożdżyńskiej - lat 14, która uzyskała 63 pkt i otrzymała dyplom uznania za wspaniały wynik.
Po ogłoszeniu wyników Pan Józef Rysak - Wójt Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce wraz z Panem Stefanem Nawrot- Prezesem Gminnego Koła LOK wręczyli zwycięzcą Dyplomy, a za zdobycie I miejsce, Pan Wójt wręczył dla najlepszej zawodniczki - Izabeli Waszkiewicz okazały Puchar Wójta Gminy. Po uhonorowaniu zawodników odbyło się wspólne grillowanie. Zawody oraz cała impreza upłynęły w miłej koleżeńskiej atmosferze.
Gratulujemy pomysłu oraz wspaniałej organizacji. Dziękujemy wszystkim za udział.
Do zobaczenia i ponownego spotkania za rok.
Grażyna Kaczor - Przedstawiciel LOK


Powrót

Odwiedziło nas już: + Online: +