Tour Rowerowy po Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

9 września 2021

Rokrocznie obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu przypadają na okres od 16 września (środa) do 22 września (wtorek).

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to pomysł, który w życie w 2002 roku wprowadziła Komisja Europejska. Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to inicjatywa, której głównym celem jest zachęcanie ludzi do zmiany niekorzystnych dla zdrowia i środowiska przyzwyczajeń. Konkretnie chodzi o wybieranie ekologicznych środków podróżowania, np. roweru czy komunikacji miejskiej. A jeśli już ktoś musi jechać do pracy własnym samochodem, warto znaleźć współpasażerów. Wszędzie, gdzie możemy dostać się na piechotę, warto skorzystać właśnie z takich opcji, choćby na zakupy do pobliskiego sklepu czy na siłownię, basen.

W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2021 w Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce w dniu 19 września 2021 roku (niedziela) odbędzie się: Rowerowy Tour po Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce– długość trasy ok. 10 km.
Zbiórka o godz. 14:45 przy bramie do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Igołomi.

Chęć udziału w wydarzeniach należy zgłosić telefonicznie pod nr 12 287 40 03 lub 07 wew. 203, bądź e-mailowo: ug_igwaw@poczta.onet.pl. Przy zgłoszeniu należy podać imię  oraz numer telefonu kontaktowy.

Po zakończeniu przejazdu rowerowego dla uczestników zostanie zorganizowany grill integracyjny na terenie KS Wiarusy Igołomia.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Tour rowerowy Plakat

    Tour rowerowy Plakat

  • Powiększ zdjęcie Tour Rowerowy po Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce - mapa

    Tour Rowerowy po Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce - mapa

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-09-09
Data publikacji:2021-09-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1080