Spacer Ekologiczno-Historyczny po Zespole Pałacowo-Parkowym w Igołomi

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

10 września 2021

W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2021 w Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce odbędzie się w dniu 19 września 2021 roku Spacer ekologiczno-historyczny po Zespole Pałacowo-Parkowym w Igołomi.

Godziny wejść: 14:00 oraz 15:00. Zbiórka 10 minut przed godziną wejścia, przed bramą do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Igołomi.

Chęć udziału w wydarzeniach należy zgłosić telefonicznie pod nr 12 287 40 03 lub 07 wew. 203 lub e-mailowo: ug_igwaw@poczta.onet.pl, przy zgłoszeniu należy podać imię, numer telefonu kontaktowego oraz wybraną godzinę wejścia.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Rokrocznie obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu przypadają na okres od 16 września (środa) do 22 września (wtorek).

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to pomysł, który w życie w 2002 roku wprowadziła Komisja Europejska. Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to inicjatywa, której głównym celem jest zachęcanie ludzi do zmiany niekorzystnych dla zdrowia i środowiska przyzwyczajeń. Konkretnie chodzi o wybieranie ekologicznych środków podróżowania, np. roweru czy komunikacji miejskiej. A jeśli już ktoś musi jechać do pracy własnym samochodem, warto znaleźć współpasażerów. Wszędzie, gdzie możemy dostać się na piechotę, warto skorzystać właśnie z takich opcji, choćby na zakupy do pobliskiego sklepu czy na siłownię, basen.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Spacer - plakat

    Spacer - plakat

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-09-10
Data publikacji:2021-09-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1191