Ruszyła rozbudowa Wiejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Igołomi

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

27 grudnia 2017

Inwestorem zadania pod nazwą "Rozbudowa Strefy Sportowo - Rekreacyjnej Wiejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wiarusy" dla Klubu Sportowego Wiarusy Igołomia"  jest Klub Sportowy "Wiarusy" Igołomia.

Inwestycja realizowana jest przy wsparciu merytorycznym Urzędu Gminy i wsparciu finansowym z budżetu gminy. Zarząd Klubu Sportowego w dniu 2 listopada 2017 r. podpisał umowę z Województwem Małopolskim o przyznaniu pomocy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości 300 000 zł. Na przedmiotowe zadanie Rada Gminy Igołomia -Wawrzeńczyce udzieliła pożyczki celowej na to zadanie w wysokości 920 000 zł. Po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym wykonawcą jest firma "INSTALBUD" z Łapanowa za kwotę 896 175,92 zł.  którą to Klub Sportowy "Wiarusy" podpisał umowę.

            W ramach inwestycji powstanie boisko do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej o wymiarach 32m x 62m z bramkami, z ogrodzeniem, piłkochwytami, oświetlenie, siłownia plenerowa, plac zabaw. Nastąpi też przebudowa boiska głównego trawiastego wraz z rekultywacją nawierzchni. Planowane zakończenie inwestycji: czerwiec 2018 r. 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-12-27
Data publikacji:2017-12-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2129