Gmina sprzedaje działki

Gminny Dzień Sportu


VIII GMINNY DZIEŃ SPORTU
Od ośmiu lat tradycyjnie w czerwcu odbywa się w jednym z Centrów Edukacji Gminny Dzień Sportu. Tym raz organizacją VIII Dnia Sportu zajęło się Gminne Centrum Edukacji w Igołomi.

Czytaj dalej...


Gminny Dzień Sportu 2014
23 czerwca 2014 roku w Gminnym Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach dokonano uroczystego otwarcia wielofunkcyjnego boiska sportowego.
Czytaj dalej...


Gminny Dzień Sportu 2013
Sport ma służyć doskonaleniu człowieka, zarówno jego sprawności fizycznej, jak i budowaniu pięknej, szlachetnej osobowości. Sport uczy postaw, jest wypoczynkiem, rekreacją, alternatywą dla agresji, rozbudza w młodym człowieku pasje, skutecznie wpływając na ich rozwój.
Czytaj dalej...


Gminny Dzień Sportu 2012
1 VI 2012, aby uczcić Dzień Dziecka, tradycyjnie, jak co roku obchodziliśmy Gminny Dzień Sportu. W tym roku organizatorem uroczystości było Gminne Centrum Edukacji w Igołomi.
Czytaj dalej...


Gminny Dzień Sportu 2011
W dniu 16 czerwca 2011 roku w Gminnym Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach odbył się Gminny Dzień Sportu Szkolnego, zorganizowany pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Krakowskiego Pana Józefa Krzyworzeki oraz Wójta Gminy Igołomia - Wawrzeńczyce Pana Józefa Rysaka.
Czytaj dalej...


Gminny Dzień Sportu 2010
Dnia 2 czerwca pomimo niesprzyjającej aury dzieci i młodzież z naszej gminy uczestniczyły w Gminnym Dniu Sportu zorganizowanym przez Gminne Centrum Edukacji w Igołomi.
Czytaj dalej...


Gminny Dzień Sportu 2009
Miesiąc czerwiec, stojący na progu lata i wakacji, jest czasem, w którym każdy człowiek marzy o spotkaniu z przyrodą, o wysokogórskich podbojach, zasłuchaniu się w szum morza, czy też dalekiej podróży rowerem.
Czytaj dalej...


Gminny Dzień Sportu 2008
W piątek 13 czerwca 2008 r. na boiskach Wiejskiego Ośrodka Sportu w Igołomi pierwszy raz odbył się Gminny Dzień Sportu.
Czytaj dalej...


Powrót

Odwiedziło nas już: + Online: +