Jesteś tutaj: Start / Projekty unijne / RPO 2014-2020 / RPO

RPO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Przypomnienie o naborze w ramach projektu wymiany źródeł ciepła

Przypomnienie o naborze w ramach projektu wymiany źródeł ciepła

13 kwietnia 2022

Uwaga! Jeśli jeszcze nie słyszałeś o możliwości skorzystania z programu wymiany źródeł ciepła w ramach środków unijnych zachęcamy do złożenia wniosku o dofinansowanie.

Czytaj więcej o: Przypomnienie o naborze w ramach projektu wymiany źródeł ciepła
Przejdź do - Ruszył ostatni nabór na wymianę źródła ciepła!

Ruszył ostatni nabór na wymianę źródła ciepła!

3 stycznia 2022

Przypominamy, iż od dnia dzisiejszego macie Państwo możliwość składania wniosków w ramach projektu „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce – etap II” realizowanego w ramach Osi Priorytetowej 4. Regionalna polityka energetyczna, Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, Podziałania 4.4.1.

Czytaj więcej o: Ruszył ostatni nabór na wymianę źródła ciepła!

Dodatkowy nabór na LISTĘ REZERWOWĄ w ramach projektu „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce – etap II”

30 lipca 2021

INFORMACJA DOT. WYKONYWANIA OCEN ENERGETYCZNYCH

24 maja 2021

Uprzejmie informujemy, że wykonanie oceny energetycznej budynku, która jest jednym z warunków  wymiany starych źródeł ciepła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, przez audytorów/ankieterów działających na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (UMWM) jest zawsze bezpłatne dla mieszkańców Małopolski, którzy zgłosili się i zostali zakwalifikowani do udziału w Programie w swoich Gminach.

Czytaj więcej o: INFORMACJA DOT. WYKONYWANIA OCEN ENERGETYCZNYCH

Nabór wniosków na wymianę źródeł ciepła

8 marca 2021

Rozpoczynamy nabór wniosków w ramach projektu „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce

Czytaj więcej o: Nabór wniosków na wymianę źródeł ciepła

Podsumowanie wymiany źródeł ciepła w 2020 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 4 "Regionalna polityka energetyczna", Działanie 4.4 "Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza"

7 stycznia 2021

W ramach projektu pn. „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce – etap II”, Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 4. Regionalna polityka energetyczna, Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, Poddziałanie 4.4.1 Obniżenie poziomu niskiej emisji – ZIT, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na który zgodnie z umową przyznano dofinansowanie w wysokości 326 535,52 zł w roku 2020 planowano do wymiany 19 kotłów.

Czytaj więcej o: Podsumowanie wymiany źródeł ciepła w 2020 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 4 "Regionalna polityka energetyczna", Działanie 4.4 "Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza"
Przejdź do - Uroczyste oddanie do użytkowania I etapu kanalizacji sanitarnej

Uroczyste oddanie do użytkowania I etapu kanalizacji sanitarnej

1 sierpnia 2020

W piątek 31.07.2020 Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce oddała do użytku pierwszy w gminie odcinek kanalizacji o długości 4 km wybudowany w Pobiedniku Małym oraz w Pobiedniku Wielkim. Pompownia ścieków będzie przepompowywać ścieki do Krakowa rurociągiem tłocznym pod Potokiem Kościelnickim do skrzyżowania ul. Betonowej i ul. Wiązowej a dalej już grawitacyjnie do oczyszczalni ścieków „Kujawy”.

Czytaj więcej o: Uroczyste oddanie do użytkowania I etapu kanalizacji sanitarnej

Budowa odnawialnych źródeł energii (OZE)

14 października 2020

Mając na uwadze zainteresowanie Mieszkańców budową odnawialnych źródeł energii (OZE) przygotowujemy się do nowego okresu programowania.

Czytaj więcej o: Budowa odnawialnych źródeł energii (OZE)
Przejdź do - Kompleksowa modernizacja budynku w Pobiedniku Małym

Kompleksowa modernizacja budynku w Pobiedniku Małym

13 sierpnia 2018

"Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku usług społecznych w Pobiedniku Małym" (dawna szkoła podstawowa) wykonana zgodnie z terminem zapisanym w umowie z wykonawcą.

Czytaj więcej o: Kompleksowa modernizacja budynku w Pobiedniku Małym
Przejdź do - Inwestycje w celu Ograniczenia Niskiej Emisji w Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce

Inwestycje w celu Ograniczenia Niskiej Emisji w Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce

24 sierpnia 2018

Wymiana kotłów centralnego ogrzewania ramach ZIT (Zintegrowane Inwestycje Terytorialne)

Czytaj więcej o: Inwestycje w celu Ograniczenia Niskiej Emisji w Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-02-07
Data publikacji:2021-02-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2049