Gmina sprzedaje działki

HISTORYCZNY SUKCES WIARUSÓW


Zakończył się już sezon 2014/2015. Sezon ogólnie udany dla Wiarusów, a zwłaszcza dla juniorów, którzy po 24 kolejkach zgromadzili 56 punktów, wyprzedzając tym samym najgroźniejszych rywali czyli Czarnych Staniątki oraz Złomex Branice.
Zdobyte mistrzostwo jest obok awansu do okręgówki największym sukcesem sportowym naszego klubu w historii, bowiem wygrywając II ligę PPN Wieliczka nasza drużyna awansowała do I ligi Krakowskiej, czyli bezpośredniego zaplecza Małopolskiej ligi!
I liga to zdecydowanie mocniejsi rywale, trzech sędziów w trakcie meczu, dalsze wyjazdy (np. Kmita Zabierzów, Skawinka, Prądniczanka, SMS Kraków, Górnik Wieliczka), renomowani rywale, ale przede wszystkim wielka szansa dla zawodników by pokazać się w lidze na tle lepszych zawodników.
„…Przed sezonem, widząc progres drużyny zakładałem że uda się nam zająć miejsce w pierwszej piątce, po cichu liczyłem na pudło, ale nie spodziewałem się tak dobrych wyników w pierwszym sezonie naszego nowego trenera juniorów Jarka Siwka. To z pewnością dla niego duży sukces w trenerskiej przygodzie.
Pogratulować chce również chłopakom, którzy mimo słabszej wiosny do końca wierzyli w sukces, dzięki czemu dosłownie w ostatniej kolejce zapewnili sobie mistrzostwo. Teraz trudna runda przed nami, bowiem musimy uzupełnić skład w miejsce odchodzących zawodników. Szkoda rocznika 96, który nie będzie mógł spróbować swoich sił w wyższej lidze.
Chciałbym serdecznie zaprosić na trening naszej drużyny, każdego kto czuje się na siłach by rywalizować w I lidze, poszukujemy zawodników na każdą pozycję, bowiem z 96 rocznika odeszło nam teraz 6 chłopców, a zależy nam by osiągnąć jak najlepszy rezultat w nowym sezonie. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numer 600 000 444..” – Powiedział Prezes KS Wiarusy – Paweł Żabicki
Naszym mistrzom jeszcze raz gratulujemy historycznego sukcesu, niech będzie on dla Was dodatkową motywacją do dalszej pracy na treningach by rozwijać swoje umiejętności!
Mistrzowski tytuł zdobyli:
Krzysztof Maro, Jakub Skocz, Kamil Kotaba, Kamil Zawartka, Maciej Oczoś, Mateusz Frejek, Radosław Kozik, Szymon Kura, Damian Wójcik, Dawid Boligłowa, Mateusz Olech, Piotr Janik, Damian Tomerski, Leszek Długajczyk, Mikołaj Rożdżyński. W pierwszej rundzie część meczów rozegrali również: Jakub Curkowski, Mateusz Samborek, Michał Orzechowski, Damian Kuchnia, Łukasz Kijowski, Dawid Głowa.
Trenerem drużyny jest Jarosław Siwek.

Radość zawodników:
https://www.youtube.com/watch?v=cNqQzdT5ULMPowrót
Odwiedziło nas już: + Online: +