Gmina sprzedaje działki

10-lecie działania koła PO

Na terenie naszej gminy działa wiele organizacji, kół, które angażują się w sprawy naszej społeczności lokalnej. Jedno z nich o którym piszę w tym artykule obchodziło swoje 10-lecie działania. Już wiecie o kim mówię?
To dokładnie 25 lutego 2005 roku powstało koło Platformy Obywatelskiej Igołomia-Wawrzeńczyce założone wówczas przez dziesięciu, honorowych już członków, w tym obecnego Przewodniczącego Konrada Szymachę.
Obchody 10-lecia odbyły się w Tropiszowie, na jubileuszu pojawiło się ponad 100 osób związanych z działalnością na terenie naszej gminy w tym kilku gości honorowych.
Imprezę rozpoczęła część oficjalna w której to Przewodniczący Konrad Szymacha wręczał symboliczne statuetki i dyplomy dla najbardziej zasłużonych w rozwój koła gości.
Po zakończeniu przemów wszystkich gości honorowych, który byli m.in. Posłanka Lidia Gądek, Marszałek Jacek Krupa czy nasz Wójt Józef Rysak, nadszedł czas na symboliczne przekrojenie wielkiego tortu przygotowanego specjalnie na tą okazję.
Oczywiście to był dopiero sam początek tego jubileuszowego spotkania. Na gości czekał specjalnie przygotowany szwedzki stół z poczęstunkiem, a po części oficjalnej wystąpił wszystkim dobrze znany zespół Ale Babki.
Na końcu uczestnikom przygrywał zespół Revers. Impreza jubileuszowa była bardzo efektownym i zasłużonym zwieńczeniem 10-letnej pracy koła Platformy Obywatelskiej na terytorium naszej gminy.
Powrót

Odwiedziło nas już: + Online: +