Gmina sprzedaje działki

101 rocznica urodzin Pani Emilii Dybał


W dniu 20 kwietnia 2011 roku 101 urodziny obchodziła mieszkanka Naszej Gminy Pani Emilia Dybał zam. Odwiśle.
Pani Emilia Dybał urodziła się 20.04.1911 roku w Wawrzeńczycach jako córka Józefa Tomerskiego i Katarzyny Pilch. Mając 22 lata wyszła za mąż za Antoniego Dybał. Wspólnie z mężem przeżyli 60 lat małżeństwa. Wychowali 6-ro dzieci. Pani Emilia doczekała się 19 wnuków, 27 prawnuków i 3 praprawnuków. Przez całe swoje życie Pani Emilia wraz z mężem pracowała w gospodarstwie rolnym. Obecnie Pani Emilia mieszka z córką Janiną Woźniak w Krakowie, która opiekuje się mamą.
W dniu urodzin Szanowną Jubilatkę odwiedzili Pan Józef Rysak - Wójt Gminy Igołomia-Wawrzenczyce, Pan Stefan Nawrot - Przewodniczący Rady Gminy oraz Pani Grażyna Kaczor - Z-ca Kierownia USC.
Pan Wójt z okazji tak wspaniałej uroczystości złożył Pani Emilii życzenia przekazując bukiet pięknych róż oraz list gratulacyjny . Ponadto Pani Emilia odebrała życzenia od Pana Stefana Nawrota - Przewodniczącego Rady Gminy, który przekazał Jubilatce okolicznościowy prezent. Do życzeń dołączyła się Pani Grażyna Kaczor składając najlepsze życzenia, kolejnych lat życia.
Wszyscy zgromadzeni na uroczystości nie ukrywali swojego wzruszenia i zadowolenia ,że mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Z okazji tak pięknego jubileuszu 101 urodzin życzymy Pani Emilii dalszych wspaniałych lat życia w otoczeniu najbliższych i życzliwych ludzi.
Grażyna Kaczor - Z-ca Kierownika USC.


Powrót

Odwiedziło nas już: + Online: +