Gmina sprzedaje działki

Zawody w strzelaniu sportowym o Puchar Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.


W dniu 16 czerwca 2013 roku na strzelnicy LOK w Pogwizdowie koło Bochni odbył się II Gminny Turniej w strzelaniu sportowym o Puchar Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce. Zawody zostały zorganizowane przez Gminne Koło LOK. W konkursie wzięło udział 20 zawodników. Zawody sędziował Pan Krzysztof Kowalski z Małopolskiego LOK. Po przeprowadzeniu konkursu i wyłonieniu zwycięzców oficjalne wyniki ogłosiła Pani Grażyna Kaczor.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Pan Zbigniew Giemza ze Stręgoborzyc - 79 pkt
II miejsce - Pan Mateusz Komenda ze Stręgoborzyc - 79 pkt
III miejsce - Pan Piotr Migas z Pobiednika Małego - 73 pkt
IV miejsce - Pan Jakub Skrężyna z Wawrzeńczyc - 68 pkt
V miejsce - Pan Henryk Szela z Tropiszowa - 62 pkt
Wyróżnienie - Pani Paulina Błoniarz z Zofipola -67pkt

Pan Józef Rysak - Wójt Gminy i Pan Stefan Nawrot - Prezes Gminnego Koła LOK oraz Pan Krzysztof Kowalski - Sędzia Główny wręczyli zwycięzcom dyplomy. Natomiast za miejsca od I do III medale oraz za I miejsce okazały Puchar Wójta Gminy. Pozostali uczestnicy otrzymali słowa podziękowania i uznania za udział w zawodach. Po uhonorowaniu zawodników i wykonaniu pamiątkowego zdjęcia wszyscy zasiedli do wspólnego grilowania. Impreza upłynęła w miłej koleżeńskiej atmosferze.
Organizatorom gratulujemy wspaniałej imprezy. Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy do ponownego spotkania za rok.
Grażyna Kaczor - Przedstawiciel LOK


Powrót

Odwiedziło nas już: + Online: +